דף הבית ישיבת תמר

ישיבת תמר

ישיבה מדעית טכנולוגית בגולן

כתובת:נטור, רמת הגולן
כיתות:ט' - י"ב
פנימיה:עם פנימיה
ראש מוסד:הרב ירון בן חיים
מאפיינים:ישיבות תיכוניות בישראל, ישיבה תיכונית תורנית, מסלול טכנולוגי / מדעי

תורה, טכנולוגיה וחוויה.
השילוב הזה - זה אנחנו

הישיבה התיכונית מדעית תמ"ר שברמת הגולן, מכוונת להכשיר דור חדש של אנשי תורה ומדע המשלבים מצוינות בכל התחומים. מדע וחדשנות טכנולוגית, לימוד תורה מעמיק וחינוך ערכי הרואה חשיבות עליונה בתרומה למדינה ולאהבת הארץ.

אנו מכשירים דור של אנשי תורה שיהיו חוד החנית בחזית הטכנולוגיה של ישראל, בדרך להשתלבות במגמות המובילות בתעשיית ההיי טק הצבאית והאזרחית.

אנו מזמינים אתכם, תלמידים מכל רחבי הארץ, בעלי הישגים ושאיפה להגיע הכי רחוק שאפשר, להצטרף אלינו למסע משמעותי ומאתגר במסגרת חינוכית מהשורה הראשונה.

האנשים שסוללים את הדרך לדור המחר

מורה טוב הוא מורה לחיים, לכן כל נער מוקף בצוות חינוכי מקצועי ומנוסה, המסור לכל תלמיד, קשוב לעולמו ורגיש ליכולותיו כך שיממש אותן במלואן. כשתשאל איש צוות של הישיבה מהו ייעודו, יענה כי תפקידו הוא לכוון את התלמיד ללימוד מעמיק מתוך חיבור פנימי ואהבת התורה, ולהובילו למצוינות בכל התחומים.

העצמה אישית

כדי להכשיר בוגרים שיובילו בתחומים השונים, אנחנו שמים דגש מיוחד על העצמה אישית המורכבות מחוסן אישי יחד עם יסודות אמוניים ורוחניים מוצקים. אנחנו מתמקדים בפיתוח שיח רגשי יחד עם היכולות לראיה מורכבת על המציאות.

שמים את הלמידה במרכז

אנו שמים את הלמידה במרכז עם דרכי למידה חדשניות המאתגרות למחשבה וסקרנות, ושיטות הוראה מתקדמות. כיתות מאובזרות בציוד מתוחכם ומעבדות חדישות, כל אלה יוצרים סביבת לימודים אידאלית ומזמינה. כל תלמיד לומד באחת מהמגמות הטכנולוגיות המובילות הקיימות בישיבה.

יש חיים מחוץ לשעות הלימודים

מעבר למצוינות וההישגים הלימודיים, מתקיימת פעילות חברתית עשירה, תוססת ומעניינת. שבתות הישיבה חווייתיות ומלאות בתוכן. התלמידים יוצאים לטיולים מאתגרים ברחבי הגולן ובכל הארץ וזוכים להכיר את הארץ דרך הרגליים. בכל הפעילויות ניתן דגש משמעותי על היוזמה של התלמידים ועל השתתפותם בתכנון ובארגון. מטרתנו לגדל דור מצוין של אנשים שלוקחים אחריות על עצמם ועל הקהילה שסביבם ושואפים להיות מובילים ומשפיעים בחברה הישראלית.

סביבת הלימודים

הקמפוס היפהפה צופה אל מרחבי רמת הגולן, החדרים מרווחים ומאובזרים לנוחות התלמידים, ומתחם הלימודים והמגורים מוקף ירוק ונוף מדהים כמוהו יש רק בגולן.

צלצלו עכשיו
073-7576149
צור קשר עם המוסד
השאר פרטים
ונחזור אלייך בהקדם:
רק פניות ממתעניינים בלימודים יישלחו למוסדות
מוסדות נוספים שיכולים להתאים לך:
אודות אתר הישיבות התיכוניות

אתר ישיבות תיכוניות בישראל – מבית "סטנדר לימודים", מרכז את כל הישיבות התיכוניות והמוסדות התיכוניים המיועדים לציבור הדתי. באתר תקבלו מידע עדכני על האפשרויות העומדות לפניכם, ותוכלו להתרשם מהמאפיינים והיתרונות של כל ישיבה, וליצור איתה קשר ישיר לבירורים ולהרשמה. האתר מציע גם  הכוונה למציאת ישיבה תיכונית מתאימה, דרך שירות ייעוץ אישי להורים, פורום לשאלות ותשובות, ומאמרים בנושא. בתקופת הרישום מתפרסמים מועדי ימים פתוחים ונשלחים עדכונים שוטפים למעוניינים בהרשמה.

אהבתם? פרגנו לנו!