דף הבית ישיבת צביה אילת

ישיבת צביה אילת

ישיבה תיכונית ימית

כתובת:מלכת שבא 22 אילת. צמוד לאשכול פיס
כיתות:ט' - י"ב
פנימיה:עם פנימיה
ראש מוסד:הרב שמואל שפירא
מאפיינים:ישיבות תיכוניות בישראל, מסלול טכנולוגי / מדעי, לקויי למידה, רשת נעם צביה

ישיבת צביה אילת

ישיבת צביה אילת קמה בשנת תש"ע. בישיבה לומדים כ-110 תלמידים בתנאי פנימייה, חלקם בני אילת וחלקם מחוץ לעיר בכתות ט' עד י"ב. הישיבה באילת מטפחת את הגוון המיוחד של כל תלמיד ותלמיד מתוך כבוד לייחודיות שבו. הישיבה מעודדת את התלמידים לפתח את רצונותיהם, לגדול בתורה מתוך רצון פנימי ושמחה, לבנות את אישיותם מתוך אהבת ה' וחיבור לעם, לחזק את הקשר עם הוריהם מתוך קרבה וזיקה ולהצליח בבחינות הבגרות מתוך בגרות ומצויינות אישית.

תוכנית לימודים ופעילות מיוחדת: 

תכנית הלימודים שמה דגש על לימוד חוויתי של מקצועות הקודש, שילוב לימודים סביבתיים הכוללים חיבור לטבע המדברי, צלילה בים ורישיון השטת סירה מהירה. בשנת הלימודים הנוכחית הישיבה הפכה לבית ספר לחינוך ימי והיא מתמקדת בלימודי מדעי הים, חקלאות ימית וביולוגיה ימית. הישיבה מלווה מדעית על ידי המכון לחקר ימים ואגמים באילת. זוהי מסגרת ייחודית בחינוך הדתי ומיועדת לקראת תעודת בגרות איכותית, בדגש על התחום המדעי-ימי. הישיבה מאומצת ע"י חיל הים.

צלצלו עכשיו
073-7576142
צור קשר עם המוסד
השאר פרטים
ונחזור אלייך בהקדם:
רק פניות ממתעניינים בלימודים יישלחו למוסדות
מוסדות נוספים שיכולים להתאים לך:
אודות אתר הישיבות התיכוניות

אתר ישיבות תיכוניות בישראל – מבית "סטנדר לימודים", מרכז את כל הישיבות התיכוניות והמוסדות התיכוניים המיועדים לציבור הדתי. באתר תקבלו מידע עדכני על האפשרויות העומדות לפניכם, ותוכלו להתרשם מהמאפיינים והיתרונות של כל ישיבה, וליצור איתה קשר ישיר לבירורים ולהרשמה. האתר מציע גם  הכוונה למציאת ישיבה תיכונית מתאימה, דרך שירות ייעוץ אישי להורים, פורום לשאלות ותשובות, ומאמרים בנושא. בתקופת הרישום מתפרסמים מועדי ימים פתוחים ונשלחים עדכונים שוטפים למעוניינים בהרשמה.

אהבתם? פרגנו לנו!