דף הבית ישיבת בנ"ע נתיב מאיר
הרשמה לקבלת
עדכונים במייל:
עשו לנו לייק לקבלת עדכונים ישירות בפייסבוק!

ישיבת בנ"ע נתיב מאיר

ישיבה תיכונית

כתובת:הפסגה 7 ירושלים
כיתות:ז - י"ב
פנימיה:עם/בלי פנימיה
ראש מוסד:הרב מאיר טויבר
מאפיינים:ישיבות תיכוניות בישראל, ישיבה תיכונית תורנית, מסלול טכנולוגי / מדעי, מסלול אקדמי, רשת ישיבות בני עקיבא

אודות ישיבת נתיב מאיר

הישיבה רואה את תפקידה החינוכי בהוצאה אל הפועל של הכישרונות והכוחות הייחודים אותם מכיל כל תלמיד בתוכו – ומגדלת ממנו את המנהיג הבא בתחומו. ולכן היא משלבת בתוכה מסלולי קודש, בגרויות ומערכת חברתית גבוהים – כך שכל תלמיד יוכל למצוא בה את המקום בו הוא יוכל להתמקד ולפרוח. 

מסלול פנימייתי: 

הפנימייה בישיבה כתפיסת עולם מהווה מקום לשיתוף התלמידים במרקם החברתי, ודגש רב מושם בה על שותפות בארגון ולקיחת אחריות בחיי הפנימייה ועל פעולות חברתיות וניצול שעות הפנאי כראוי. התלמידים גרים בפנימיה במשך כל ימי השבוע. בימי שלישי יכולים התלמידים לצאת לביתם או לסניף כחניכים או כמדריכים. אחת לשלושה שבועות מתקיימת שבת מלאה וחווייתית במשך השבוע מקיימת הפנימיה חיי חברה, חוגים, פעילויות מדריכים, וכן פתוחים מגרשי הספורט, חדרי הכושר, המוזיקה והמחשבים, הספריה ומועדוני המחזורים – לפעילות של הפגה והעשרה חברתית. בתוכנית הפנימיה החלקית נמצא החניך מספר ימים חלקי בפנמיה ומשתתף בחלק משבתות הישיבה. תוכניות אלו מוכרות על ידי עלית הנוער לקבלת הנחת תשלום בפנימייה למתאימים.

מסלול ללא פנימייה:

מסלול מלא של לימודי הישיבה, הלימודים הכלליים ופיתוח חיי חברה ללא פנימייה. אנו מציעים את מכלול המעלות שניתן לקבל בלימוד בישיבת ”נתיב מאיר“ גם לתלמידים אשר מעוניינים להגיע לביתם בשעות הערב. השילוב החברתי בין כל התלמידים הוא מלא וכן החשיבה החינוכית ומתן המענה גם ללא שהות פיסית בפנימיה בשעות הערב. תלמידי מסלול זה משתתפים בשלוש שבתות ישיבה במשך השנה וכמובן משתתפים כרצונם בכל פעילות פנימייתית אשר הם בוחרים. מסלול זה מיועד לתלמידים אשר המרחק בין הישיבה לביתם מאפשר הגעה רגועה ללימודים.

חטיבת ביניים לכתות ז'-ח': בחטיבה פועלת בנוסף לתוכניות חינוכיות ופדגוגיות מקצועיות ותוכנית חברתית עשירה גם  תוכנית חוגים רחבה. בין שאר החוגים, חלק מהחוגים מכוונים את הילדים שרוצים לעבר מגמות ההמשך הקיימות בתיכון.

מוסדות נוספים שיכולים להתאים לך:
אודות אתר הישיבות התיכוניות

אתר ישיבות תיכוניות בישראל – מבית "סטנדר לימודים", מרכז את כל הישיבות התיכוניות והמוסדות התיכוניים המיועדים לציבור הדתי. באתר תקבלו מידע עדכני על האפשרויות העומדות לפניכם, ותוכלו להתרשם מהמאפיינים והיתרונות של כל ישיבה, וליצור איתה קשר ישיר לבירורים ולהרשמה. האתר מציע גם  הכוונה למציאת ישיבה תיכונית מתאימה, דרך שירות ייעוץ אישי להורים, פורום לשאלות ותשובות, ומאמרים בנושא. בתקופת הרישום מתפרסמים מועדי ימים פתוחים ונשלחים עדכונים שוטפים למעוניינים בהרשמה.

אהבתם? פרגנו לנו!