דף הבית מרכז חינוך תורני "בניה"

מרכז חינוך תורני "בניה"

ישיבה תיכונית תורנית

כתובת:רחוב בלפור 5 חיפה
כיתות:ז - י"ב
פנימיה:בלי פנימיה
ראש מוסד:הרב איסר שפרי
מאפיינים:ישיבות תיכוניות בישראל, ישיבה תיכונית תורנית, מסלול טכנולוגי / מדעי

מרכז חינוך תורני בניה:

הישיבה התיכונית וחטיבת הביניים "בניה" השייכת לרשת חינוך ומסורה, שמה לה למטרה לגדל ולטפח תלמידים אוהבי ה', אוהבי הזולת, בעלי מוטיבציה, השואפים למצוינות וידע בלימודי הקודש והמקצועות הכלליים.

תלמידי "בניה" מפתחים מודעות ומעורבות חברתית עם הפנים לקהילה, תוך פיתוח ומיצוי היכולות האישיות של כל תלמיד.

תכנית הלימודים בישיבה: בהתאם לתכניות הלימודים של משרד החינוך במקצועות הקודש והכלליים, תוך מתן דגש להצלחה במספר רב של יחידות הבגרות השונות.

לימודי הקודש: מתאפיינים בלימוד עיוני ומעמיק של הגמרא,  במטרה לפתח יכולות לימוד עצמאיות ואהבת הלימוד, כולל בתנ"ך , דינים ומחשבת ישראל.

לימודים כלליים: אנו רואים חשיבות רבה ברכישת השכלה כללית ברמה גבוהה, ולצורך כך מושקעים משאבים רבים וחלוקה לקבוצות לימוד קטנות , על ידי צוות מורים מנוסה ומקצועי.

תכנית העשרה: ב"בניה" מתבצעים מעת לעת ימי התנדבות ותרומה לקהילה, כחלק מהשקפת החינוך לדרך ארץ ונתינה.

אנו מייחסים חשיבות רבה לטיפוח וחיזוק הכישורים החברתיים והאישיים ותחושת חיבור עמוקה להווי הישיבה, בבחינת "אין אדם למד אלא במקום שליבו חפץ".

לתלמידי חטיבת הביניים קיים היצע נרחב של חוגי העשרה כגון: פיתוח מנהיגות, מוזיקה, אומנות, אילוף כלבים, אומנות לחימה, ועוד.

כמו כן נערכים  מעת לעת סיורים לימודיים, סיורי סליחות, שבתות גיבוש, ערבי  חברה ועוד.

קשר של שותפות: הנהלת הישיבה שמה דגש רב על חיזוק הקשר עם ההורים, מתוך  גישה ואמונה כי שיתוף פעולה איכותי בין המחנכים מבית, למחנכים בבית הספר, תורם רבות לחינוך תלמידינו ולחוסנם-  "והחוט המשולש - הורה, תלמיד, מורה -  לא במהרה ינתק"

ערכי "בניה": גדול תלמוד תורה עם דרך ארץ שיגיעת שניהם משכחת עוון.

בישיבת בניה נלמד בכל חודש נושא ערכי המשקף ערכים יהודיים תורניים.

זמני הישיבה: א-ה

תפילת שחרית: 08:00

סיום יום לימודים: 15:30/ 17:00 

צלצלו עכשיו
073-7599533
צור קשר עם המוסד
השאר פרטים
ונחזור אלייך בהקדם:
רק פניות ממתעניינים בלימודים יישלחו למוסדות
מוסדות נוספים שיכולים להתאים לך:
אודות אתר הישיבות התיכוניות

אתר ישיבות תיכוניות בישראל – מבית "סטנדר לימודים", מרכז את כל הישיבות התיכוניות והמוסדות התיכוניים המיועדים לציבור הדתי. באתר תקבלו מידע עדכני על האפשרויות העומדות לפניכם, ותוכלו להתרשם מהמאפיינים והיתרונות של כל ישיבה, וליצור איתה קשר ישיר לבירורים ולהרשמה. האתר מציע גם  הכוונה למציאת ישיבה תיכונית מתאימה, דרך שירות ייעוץ אישי להורים, פורום לשאלות ותשובות, ומאמרים בנושא. בתקופת הרישום מתפרסמים מועדי ימים פתוחים ונשלחים עדכונים שוטפים למעוניינים בהרשמה.

אהבתם? פרגנו לנו!