דף הבית ישיבת אמי"ת 'בלבב שלם' ירוחם

ישיבת אמי"ת 'בלבב שלם' ירוחם

ישיבה תיכונית

כתובת:אליהו הנביא 1 ירוחם
כיתות:ז - י"ב
פנימיה:עם פנימיה
ראש מוסד:הרב יאיר יעקובי
מאפיינים:ישיבות תיכוניות בישראל, ישיבה תיכונית תורנית, מסלול טכנולוגי / מדעי, רשת אמי"ת

ישיבה תיכונית "בלבב שלם" ירוחם

ישיבת בלבב שלם היא ישיבה תיכונית עיונית שנוסדה ע"י רבני ובוגרי ישיבת ההסדר ירוחם, במטרה לחנך ולגדל תלמידים המצטיינים הן בלימוד והן במעשה. 
הישיבה שמה דגש על גדילה בתורה מתוך הקשבה ודאגה לזולת וכן מתוך שייכות ואחריות לעמ"י. אנו שואפים לעורר בקרב תלמידינו מודעות לסוגיות החברתיות במדינת ישראל.
האווירה החברתית המיוחדת בישיבה היא הבסיס לצמיחה ברוח זו בה אנו מאמינים.

גישה חינוכית

הישיבה מאמינה בחשיבות והכרחיות שיתוף הפעולה בין צוות הישיבה, התלמידים וההורים, ורואה את הבית ואת הישיבה כמערכות חינוכיות המשלימות זו את זו. 
גישתנו החינוכית היא שתפקיד הצוות הוא לאפשר לנער לצמוח לפי אופיו וכישרונותיו. הקשר האישי, ההקשבה לעולמו הפנימי של התלמיד ואמון בו הם הכלים בעזרתם מתישמת תפיסתנו החינוכית. 

לימודי קודש

אנו מפגישים את תלמידנו עם התחומים השונים של התורה, פרט להעמקה בלימודי הגמרא אנו שואפים להעמיק בלימודי התנ"ך, האמונה ומחשבת ישראל.

הסמיכות הפיזית והרעיונית לישיבת ההסדר בירוחם, מאפשרת לנו להעניק לתלמידים את המיטב בלימודי הקודש. מגמתנו היא להביא את תלמידנו לאהבת תורה הן על ידי עמל התורה והן על ידי לימוד "תורת חיים" - הפגשת התלמידים עם תחומים בתורה הרלוונטיים לחייהם. בנוסף, בכל "סדר ערב" זוכים הנערים ללמוד עם אברכים מישיבת ההסדר. 

לימודים כלליים ומגמות

אנו רואים חשיבות רבה ברכישת השכלה ברמה גבוהה, המאפשרת לתלמידים להכיר בערכו של עולם החול ולקנות כלים שיאפשרו להם להגיע ללימודים האקדמיים הטובים ביותר. מורים מקצועיים ומנוסים מלמדים את המקצועות הכלליים. 
המגמות בישיבה: ביולוגיה, פיזיקה ולימודי ארץ ישראל, ומגמת בחירה נוספת: מגמת מו"ח - מדינה וחברה, שהיא מגמה ייחודית העוסקת בבעיות החברה של מדינת ישראל. 

צלצלו עכשיו
073-7576131
צור קשר עם המוסד
השאר פרטים
ונחזור אלייך בהקדם:
רק פניות ממתעניינים בלימודים יישלחו למוסדות
מוסדות נוספים שיכולים להתאים לך:
אודות אתר הישיבות התיכוניות

אתר ישיבות תיכוניות בישראל – מבית "סטנדר לימודים", מרכז את כל הישיבות התיכוניות והמוסדות התיכוניים המיועדים לציבור הדתי. באתר תקבלו מידע עדכני על האפשרויות העומדות לפניכם, ותוכלו להתרשם מהמאפיינים והיתרונות של כל ישיבה, וליצור איתה קשר ישיר לבירורים ולהרשמה. האתר מציע גם  הכוונה למציאת ישיבה תיכונית מתאימה, דרך שירות ייעוץ אישי להורים, פורום לשאלות ותשובות, ומאמרים בנושא. בתקופת הרישום מתפרסמים מועדי ימים פתוחים ונשלחים עדכונים שוטפים למעוניינים בהרשמה.

אהבתם? פרגנו לנו!