דף הבית ישיבה תיכונית אור עתניאל
הרשמה לקבלת
עדכונים במייל:
עשו לנו לייק לקבלת עדכונים ישירות בפייסבוק!

ישיבה תיכונית אור עתניאל

ישיבה תיכונית תורנית מדעית

כתובת:עתניאל, דרום הר חברון
כיתות:ט' - י"ב
פנימיה:עם פנימיה
ראש מוסד:הרב חברון שילה
מאפיינים:ישיבות תיכוניות בישראל, ישיבה תיכונית תורנית, מסלול טכנולוגי / מדעי, לקויי למידה

ישיבת אור עתניאל דוגלת בחינוך באהבה ושמחה, מתוך מטרה משותפת של הצוות והתלמידים להוסיף דעת, לבנות את העולם היחודי של כל אחד, ולעבוד את ה' באמת.

אנו מאמינים בלימוד מתוך עומק ורוחב דעת. בתורה הנקנית מתוך שמחה של עמל, מתוך בקיאות בכל ים התורה ומתוך רצון לעבוד ולהתאמץ ביחד כדי לגדול. 

אנו מאמינים בצמיחה משותפת של הצוות והתלמידים לכן תלמידי הישיבה נוטלים חלק פעיל בעיצוב הישיבה מתוך מערכת של אחריות ואמון מלא.

הישיבה נמצאת בישוב עותניאל, בדרום הר חברון, וצמודה לישיבת ההסדר בעתניאל.

תחומי הלימוד

ישיבת אור עתניאל שואפת למצויינות לימודית בכל המקצועות הנלמדים. 

בלימודי הקודש - גמרא, תנ"ך אמונה וחסידות מושקעות שעות הוראה רבות. 

במקצועות החול ישיבת אור עתניאל גאה בהישגי תלמידיה השואפים למצויינות לימודית, הישיבה מובילה במגמות מדעי המחשב ופורצת את דרכם בעולם ההייטק - בישיבת אור עתניאל שתי מגמות מובילות לבחירה: הנדסת תוכנה או תשתיות מחשוב. ובנוסף אנו מעודדים לסיים 5 יח' במגמת הסטוריה .

מוסדות נוספים שיכולים להתאים לך:
אודות אתר הישיבות התיכוניות

אתר ישיבות תיכוניות בישראל – מבית "סטנדר לימודים", מרכז את כל הישיבות התיכוניות והמוסדות התיכוניים המיועדים לציבור הדתי. באתר תקבלו מידע עדכני על האפשרויות העומדות לפניכם, ותוכלו להתרשם מהמאפיינים והיתרונות של כל ישיבה, וליצור איתה קשר ישיר לבירורים ולהרשמה. האתר מציע גם  הכוונה למציאת ישיבה תיכונית מתאימה, דרך שירות ייעוץ אישי להורים, פורום לשאלות ותשובות, ומאמרים בנושא. בתקופת הרישום מתפרסמים מועדי ימים פתוחים ונשלחים עדכונים שוטפים למעוניינים בהרשמה.

אהבתם? פרגנו לנו!